Müügitingimused, privaatsuspoliitika ja tarne

Järgnevad tingimused kehtivad AS Euroleib  (edaspidi „müüja”) Interneti-poest aadressil martapagar.ee  tellitud kaupade ostu-müügilepingute (edaspidi „leping”) kohta.

Ostmiseks lisage soovitud toode ostukorvi.

Ostukorvi sisu näete, kui klõpsate üleval paremas nurgas asuvale nupule “Ostukorv”. Ostukorvis saab soovi korral muuta tellitavate kaupade kogust. Kui olete veendunud, et ostukorvis on just need tooted, mida osta tahate, klõpsake nuppu “Soorita ost”, süsteem suunab teid edasi tellimuse vormistamisele.

Täitke palun ilmuvad kontaktväljad enda andmetega tähelepanelikult, see on vajalik kauba viperusteta kohaletoimetamiseks.

Viimasena valige “Makseviis” ning lõplikuks tellimuse kinnitamiseks vajutage nuppu “Esita tellimus”. Vastavalt makseviisile suunab süsteem teid ise edasi. Jälgige ekraanil olevaid õpetusi.

E-poes olevad hinnad on eurodes ning sisaldavad kehtivat käibemaksu. Kauba hinnale lisandub kohaletoimetamise hind, mis sõltub asukohast ja valitud transpordiviisist. Kauba eest saab tasuda pangalingiga teile sobivast internetipangast. Pangalinke pakub Montonio Finance, makseid vastu võetakse eurodes.

Miinimumtellimuse suurus koos transporditasuga on 40 € (sisaldab käibemaksu). Miinimumtellimusest väiksemaid tellimusi ei ole Veebipoel võimalik täita.

Vastavalt võlaõigusseadusele ei kehti Veebipoest ostetud toodete puhul 14-päevane taganemisõigus kuna tegemist on kaubaga, mis rikneb või vananeb kiiresti ning mida Veebipoel ei ole võimalik hiljem uuesti müüki panna.

Klient on kohustatud tellimuse vastuvõtmisel koheselt tooted üle vaatama.

Tellimuse puuduste ilmnemisel või kauba kvaliteediprobleemide korral tuleb koheselt võtta ühendust taasesitatavas vormis (e-mail info@martapagar.ee), kirjeldades võimalikult täpselt esinenud probleemi ning lisades vajadusel näitlikustavad pildid.

Pretensioonis tuleb märkida ostja nimi ja kontaktandmed, pretensiooni esitamise kuupäev

Veebipood vastab tarbija esitatud pretensioonile kirjalikult või kirjalikku taasesitamist võimaldavas vormis 14 päeva jooksul pretensiooni saamisest.
Kui Veebipoest ostetud kaubal on puudused, mille eest Veebipood vastutab, asendab Veebipood puudusega kauba.

Kui kaupa ei ole võimalik asendada, tagastab Veebipood ostjale kõik müügilepinguga seoses ostja poolt makstud tasud,  hiljemalt 14 päeva jooksul alates lepingust taganemisest tellija osundatud pangakontole.

Müüja ei vastuta tellimuse täitmisel ostja poolt esitatud ebakorrektsetest andmetest tekkiva kahju või mis tahes muude tagajärgede eest, sealhulgas kohale toimetamise viivituse eest, kui see on tingitud asjaoludest, mida müüjal ei olnud võimalik mõjutada.

Müüja ei vastuta puuduste eest, mis on tekkinud pärast kauba üleandmist ostjale, ega kahjude eest, mis on tekkinud kauba mittesihipärasest kasutamisest.

Müüjal on õigus tellimuse alusel sõlmitud ostu-müügilepingust taganeda, kui müüja vastava kauba varud on ammendunud.

Kõiki külastamise ja ostude sooritamise käigus teatavaks saanud kliendi isikuandmeid käsitletakse kui konfidentsiaalset teavet, mida kasutatakse vaid kauba edastamiseks ostjale.

AS Euroleib on isikuandmete vastutav töötleja.  AS Euroleib edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötlejale – Montonio Finance-le.

Käesolevates tingimustes eraldi lahendamata küsimustes lähtutakse Eesti Vabariigis kehtivatest õigusaktidest. Kokkuleppe mittesaavutamisel on tellijal õigus pöörduda oma õiguste kaitseks Tarbijakaitseametisse. Vaidluste lahendamisel lähtutakse Eesti Vabariigis kehtivatest õigusaktidest.

Kõikvõimalikud küsimused on oodatud aadressil info@martapagar.ee

Tellitud kaubad tuuakse kulleriga vastavalt tellitud aadressile. Kaubad saadetakse välja üldjuhul kahe tööpäeva jooksul arvestades tellimuse eest tasumise päevast.

Kaupu toimetatakse kohale Paides, Tallinnas, Tartus, Harju maakonnas ja Tartu maakonnas.

Kauba kohaletoimetamise ühekordne tasu (sisaldab käibemaksu) kliendile on

  • Paide ja Türi 4.80 €
  • Tallinn 6 €
  • Tartu 6 €
  • Harju maakond ja Tartu maakond 7.20 €

Kohaletoimetamine toimub järgmise ajagraafiku alusel:

Tellimuse esitamisel E K R enne kella 13.00 tellimus toimetatakse kohale järgmisel päeval hiljemalt kell 16.00. Kaupa tarnime ainult T, N, L

Kõige enam ostetud tooted